Domov > správy > Obsah

Fotovoltaický systém - Cestovanie s vaším domom

Sep 16, 2020

Vývoj RV vo svete je postupne zrelý, a tam sú neustále nové typy RV rastie. Ako solárna technológia, fangpusun je veľmi široko používaný. Fangpusun si myslí, že je predurčený cestovať s domom.

V súčasnej spoločnosti sa úroveň spotreby ľudí zlepšila. Stále existuje veľa ľudí na svete, ktorí chceli riadiť svoje vlastné RV cestovať a hrať. Technická koncepcia spoločnosti Fangpusun je poskytnúť bezpečný, spoľahlivý, stabilný a kompatibilný systém napájania pre všetky druhy aplikácií. Takže bezpečný, efektívny, stabilný a kompatibilný menič nákladných vozidiel je jadrom celej výroby solárnej energie a skladovania energie v automobiloch Touring.


Hra s Touring auto = vyššia spotreba elektrickej energie

Na striedačke nákladných vozidiel ako praktického elektrického zariadenia na zlepšenie kvality života vozidla Touring verím, že okrem energie a účinnosti vnútorné materiály a spracovanie ovplyvnia bezpečnosť, výkon a životnosť meniča. Ako už názov napovedá, Touring auto má dve hlavné funkcie: dom a auto. Jednoduché zariadenia už nemôžu prilákať turistov. S čínskym idiómom "vrabec je malý, päť zang orgánov sú kompletné", z ktorých všetky sa zdajú zvýšiť dopyt po "elektriny" do určitej miery.

Photovoltaic system


Vysokovýsťová striedačka, prečo sa báť bez energie?

V porovnaní s inými solárnymi produktmi je možné vybrať menič čistých sínusových vĺn Fangpusun Xtender XTM a XTH Microtek podľa vašich potrieb. Hybridný menič môže realizovať systém zložený z viacerých meničov rovnakej špecifikácie. To znamená, že si môžete robiť, čo chcete, a nemusíte sa obávať, že sú nešťastní kvôli náhlemu výpadku prúdu. To môže tiež zvýšiť svoje šťastie skúsenosti počas cesty.

Série Fangpusun Xtender XTM a XTH sú all-in-one nabíjací menič s pokročilými funkciami, ktoré môžu byť použité v plne modulárnym spôsobom, a môže byť tiež použitý ako nabíjačka batérií a záložné zariadenia v prípade potreby.

2

  

Podiel slnečnej energie používanej v oblasti automobilu Touring sa zvyšuje. Je to nielen pohodlný pôžitok z cestovania autom Touring alebo kempovanie život, ale tiež prináša iný život pre low-uhlíkové cestovanie!