Domov > správy > Obsah

Ktoré nové fotovoltaické technológie sa v ére veľkých dát dostali na prvé miesto?

Aug 18, 2020

V tomto&„veľké dáta GG“; éry sa všetky priemyselné odvetvia čoraz viac diverzifikujú a fotovoltaický priemysel nie je výnimkou. Fangpusun tiež drží krok s dobou a neustále inovuje。Ak je solárny regulátor nabíjania PWM verzie 1.0, potom je vývoj vedy a techniky MMPT solárny regulátor nabíjania verzie 2.0 a MPPT odkazuje na sledovanie maximálneho výkonu. Je to inovovaný produkt solárneho regulátora a horúci produkt na trhu v súčasnosti.

图片1

Ak potrebujete solárny regulátor nabíjania s vysokým výkonom, odporúčame vám použiť solárny regulátor nabíjania MPPT. Regulátor nabíjania solárnych panelov MPPT dokáže okamžite detekovať napätie na výrobu energie solárnych panelov a sledovať maximálne hodnoty napätia a prúdu, aby získal viac energie zo solárnych panelov a jeho účinnosť je vyššia ako účinnosť PWM.


Vo fangpusunu sú dva solárne regulátory nabíjania MPPT, ktoré vyhovejú vašim požiadavkám na napájanie.

Fangpusun FLEXmax Hybridný regulátor nabíjania série MPPT má 60 ampérov a 80 ampérov. Môže pracovať v riadiacom výstupe 12V až 60V DC. Inovatívny softvérový výpočet môže zvýšiť výkon vášho fotovoltaického poľa o 30%. Keď sa pripojíte k batériovému modulu, automaticky zistí napätie. Má jasný displej a štyri biele tlačidlá, pomocou ktorých môžete prehľadávať históriu 128 dní. Môžete použiť" mate2" systémový displej pre vzdialené monitorovanie a konfiguráciu a na vaše čakanie čaká veľa výkonných funkcií.


Poďme sa&# 39 pozrieť na náš nový FLE max MPPT 100-300, ktorý je priemyselným dizajnom. FLE max MPPT 100-300 je regulátor nabíjania na najvyššej úrovni s vysokým výkonom, vysokou účinnosťou a multifunkčnosťou. Je vhodný pre pokročilý systém napájania, kovový chladič a radič bezpečnejšej ochrany. Jeho účinnosť je až 99% a podporuje 24 V. Napätie batérie 36 V a 48 V má širšiu použiteľnosť. Jeho napäťový rozsah je až 300 V fotovoltaického poľa, ktoré je možné diaľkovo monitorovať a konfigurovať pomocou&„; MATE3s GG“; systémový displej.

图片2


V dnešnej dobe&# 39&„veľké dáta GG“; dáva nám novú perspektívu vidieť svet, to znamená zdroj riadenia našich priemyselných inovácií. Fangpusun verí, že práve preto nielen Čína, ale aj svet budú využívať aplikáciu&„big data GG“; podporovať rozvoj.