Domov > správy > Obsah

Cloud Canton Fair X Facebook Live

Jul 01, 2020

GG quot; Cloud Exhibition" uvádza novú príležitosť pre priemysel. S plynulým obnovením práce a výroby a obnovením niektorých veľkých, stredných a malých výstav bude výstavný priemysel v najbližších šiestich mesiacoch priniesť veľký rozvoj. Živé vysielanie je dôležitým modulom online výstavy. Špeciálne živé vysielanie pre celý svet sa začalo 15. júna. Každé živé vysielanie fangpusunu stanovilo" cloud" Canton Fair, dve živé vysielacie platformy Facebooku.

1

V novej epidemickej situácii fangpusun aktívne udržuje úzku komunikáciu so zahraničnými zákazníkmi rôznymi spôsobmi. Toto živé vysielanie otvára dvere zákazníkom zo zahraničia, aby sa dozvedeli o fangpusun, čím prelomili obmedzenia času a priestoru. Prostredníctvom viacsmernej interakcie a viacúhlovej prezentácie a vysvetlenia odborníkov môže viac zahraničných zákazníkov vidieť a porozumieť produktom a službám spoločnosti'.

V roku 2010 fangpusun vstúpil do fotovoltaického priemyslu so zameraním na regulátory a invertory. Od svojho založenia, fangpusun urobil neustále technologické inovácie a R& D, predáva sa v zámorí viac ako desať rokov a vyváža do Spojených štátov, Haiti, Nigérie, Južnej Afriky, Austrálie, Portorika, Dominiky, Európy atď. V živom vysielaní, pracovníci predaja podrobne predstavili každý výrobok podrobne , a každé živé vysielanie bolo za sebou ~

Náš živý vysielací obsah je veľmi bohatý, každá scéna nie je len profesionálnym vysvetlením produktu, predstavujeme tiež históriu vývoja spoločnosti' nový invertor, ako funguje slnečná sústava, výber surovín fangpusun, produkt fangpusun kontrola kvality, video spätnej väzby od zákazníka, balenie, hodnotenie produktu, PK, technické testovanie atď.

Prvá live show fangpusunu bola úspešne dokončená. Živé video sa umiestni na našu webovú stránku. Ak máte záujem, môžete si ho kedykoľvek pozrieť. Fangpusun bude naďalej žiť. Venujte pozornosť našim najnovším správam!

-Koniec-