Domov > správy > Obsah

128-denný záznamník dát pre vašu slnečnú sústavu

Jul 02, 2020

Tento víkend je veľký veľkoobchod, ktorý chce kúpiťFlexmax MPPT 60A80Asolárny regulátor nabíjania.Je to majster predaja spoločnosti Wenzhou Xihe Electric Co., Ltd.every year. Krajiny s najväčším predajom sú Nigéria, USA, Portoriko, Haiti, Jemen, Afganistan, Kanada, Jamajka atď.

图片1

Dnes, pane. Likhon testuje funkčný stav Flexmax MPPT80A solárny regulátor, Dôležité je, že otestuje funkciuMate2Diaľkové ovládanie na ukladanie informácií o slnečnom systéme za 128 dní, vrátane FV prúdu, FV napätia, nabíjacieho prúdu, napätia batérie, denných KWH atď. Náš inžinier tiež poukazuje na to, že Mate2 môže uložiť údaje invertora OUTBACK, a to pomocou 256 000 pamäte. Po pripojení k PC môžeme čítať údaje na počítači.

图片2

图片3

图片4

图片5

Po pána Likhonovi sa nechajte bližšie pozrieť na'. Škrupina je hliníková škrupina, ktorá je trochu drsná. Po otvorení krytu môžete jasne vidieť, že všetko elektronické príslušenstvo je nové. Všetky sa kupujú zo Spojených štátov, Japonska a Južnej Kórey a výrobky zostavené z použitých elektronických komponentov sa vyrábajú vždy. Zaistite tak pracovnú životnosť viac ako 10 rokov.

Napokon je mi potešením nadviazať obchodný vzťah s pánom Likhonom. Dúfam, že sa Covid-19 objaví na svete, všetko je lepšie a lepšie.

图片6